i n f o r m a c e   o   k a p e l e
sestava kapely | historie kapely | kdo hrál v kapele | odehrané koncerty
 
Tomasz LASOTA - zpěv, kytara, foukací harmonika, mandolína

Frontman kapely, výborný textař a skladatel. Hudebních vzorů má hodně, nebudeme zde jmenovat, z každého si něco vezme. Původem z Třince, nyní žije v Těšíně, městě o dvou tvářích. Zde se angažuje i hudebně jak v jazzové, jazzrockové, filmové, folkové či jiné sféře. Působil v kapelách Wodospad, občasně Jugband Mira Nogi, Karel Hynek Mácha Band, PPJB (Pavel Pilch Jazz Band), After Action, String Trio s těšínskými jazzmany Rudolfem Markem a Lojzou Suchánkem a v mnoha jiných projektech jako studiový hráč.
 
Jiří ZABYSTRZAN - klavír, wurlitzer piano, hammond, harmonika, klavesové nástroje

Milovník hudby všeho druhu a propagátor hudby na třinecku. Původně ryze klasického pianistu se podařilo svézt do jazzových a rockových vod. Spolupráce a působnost v kapelách Jiří Urbánek Band & Dana Vrchovská (Ostrava), Nigh and Day Band (Brno), Joe After Trio, Zbyněk Terner, Markéta Konvičková, PPJB (Pavel Pilch Jazz Band), Jazzysland Trio, Stanleys Dixie Street Band. Jako jediný z kapely může prohlásit, že se hudbou živí - je zástupcem ředitele hudebnní školy v Třinci.
 
Marek LASOTA - baskytara

Pochází z Třince, ale nyní působí v Brně. Vyhozen ze čtvrté třídy základní umělecké školy pokračuje v boji s jazzovou a rockovou hudbou vlastními silami. V Třinci působil v kapelách PPJB (Pavel Pilch Jazz Band), Jugband Mira Nogi, Wodospad, Karel Hynek Mácha Band. V Brně působí v hudebním tělesu Musicoid.
 
Jiří SYMANEK - bicí nástroje a perkuse

Všestranný hudebník, hlavně na jazz a latinu. Spolupracoval v těchto projektech: After Action, Big Band Edy šurmana, Big Band Jindřicha Závorneho, Dechový orchestr Arnošta Symanka, Five man's elements, Hodoniňan (housle), Honza Heim trio (Olomouc), Olomoucký dixieland, Petr Junk Quintet, Posádkova hudba Vyškov + Brno, Quintet Jazz Trio a Trio Jazzký Těšín (bylo nás čtyři).
 
Łukasz ERNST KOKOTEK - kytara

Původem z Třince, nyní po absolvování univerzity v Krakově zakotvil v Brdech. Během studií spolupracoval v kapelách: 0 Rh+, Another Stone, Bez nazwy, Mimoza a Ovomaltines.


http://flegma.joy-ville.com