i n f o r m a c j e   o   z e s p o l e
skład grupy | historia zespołu | kto grał w zespole | zagrane koncerty
 
Tomasz LASOTA - śpiew, gitara, harmonijka ustna, mandolina

Frontman grupy, autor znakomitych tekstów a przedewszystkim pierwszorzędny kompozytor. Ma bardzo dużo muzyczny wzorów, których z powodu długiego zanudzania czytelnika znanymi i nieznanymi imionami, nie będziemy tutaj wypisywać. Pochodzi z Trzyńca i mieszka obecnie w Cieszynie, po lewym brzegu rzeki Olzy. Jego muzyczna działalność jest szeroka: jazz, folk, rock czy muzyka filmowa. W przeszłości grywał w zespołach Wodospad, Karel Hynek Mácha Band, w Jugbandzie Mira Nogi, PPJB (Pavel Pilch Jazz Band), After Action, String Trio z jazzmanami z Cieszyna: Rudolfem Markem i Lojzou Suchankiem czy w innych studiowych projektach.
 
Jiřę ZABYSTRZAN - fortepian, wurlitzer piano, hammond, akordeon, instrumenty klawiszowe

Miłośnik jakiejkolwiek muzyki i krzewiciel muzyki na Zaoliu. Z pochodzenia pianistę klasycznego udało się nam "zepsuć" do muzyki jazzowej i rockowej. Współpraca ze zespołami: Jiřę Urbánek Band & Dana Vrchovská (Ostrava), Nigh and Day Band (Brno), Joe After Trio, Zbyněk Terner, Markéta Konvičková, PPJB (Pavel Pilch Jazz Band), Jazzysland Trio, Stanley's Dixie Street Band. Jest jedynym członkiem grupy, którego muzyka jest chlebem powszednim - pracuje w szkole muzyczniej w Trzyńcu.
 
Marek LASOTA - gitara basowa

Pochodzi z Trzyńca, ale obecnie mieszka w Brnie. Po czterech latach starań wylany ze szkoły muzycznej dalej kontynuuje walkę z jazzem i podobną muzyką. Kiedyś grywał w zespołach PPJB (Pavel Pilch Jazz Band), Jugband Mira Nogi, Wodospad, Karel Hynek Mácha Band, Kobiela-Pexa-Lasota trio. W Brnie aktualnie gra z paczką kumpli z ulicy we formacji Musicoid.
 
Jiřę SYMANEK - instrumenty perkusyjne

Wszechtronny muzyk, kapitalny perkusista na jazz i rytmy latynoskie. Podczas długiej imprezowo-muzycznej kariery współpracował z tymi oto zespołami: After Action, Big Band Edy Šurmana, Big Band Jindřicha Závorneho, Dechový orchestr Arnošta Symanka, Five man's elements, Hodoniňan (skrzypce), Honza Heim trio (Olomouc), Olomoucký dixieland, Petr Junk Quintet, Posádkova hudba Vyškov + Brno, Quintet Jazz Trio a Trio Jazzký Těšęn (bylo nás čtyři).
 
Łukasz ERNST KOKOTEK - gitara

Rodak z Trzyńca, po studiach na UJ-ocie w Krakowie usadowił się w górach Brdskich pomiędzy Pilznem i Pragą. Podczas studiów muzycznie czynny we formacjach: 0 Rh+, Another Stone, Bez nazwy, Mimoza a Ovomaltines.


http://flegma.joy-ville.com